Ta strona używa cookie. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony i część z nich mogła już zostać stworzona. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zlot Arda

Najważniejsze informacje
Krzeczków k/ Świebodzina

Podstawowe informacje

Zlot Arda 2016 jest trzynastym spotkaniem miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena. Jak co roku, dla uczestników planujemy kilka nowości i specjalnych atrakcji. Szczegóły dotyczące nowych atrakcji pojawią się niedługo na stornie programowej.

Termin zlotu

Zlot potrwa 5 dni i odbędzie się w dniach 11-15 sierpnia 2016. Cały zlot podzielony będzie na dwie części: klimatyczną i luźną (integracyjną).

Część klimatyczna

W ramach tej części przewidziana jest gra terenowa, w czasie której uczestnicy wcieleni są do frakcji/plemion, w których odgrywają swoje role.

Część integracyjna 

Na drugą część zlotu, luźniejszą, integracyjną zaplanowane są liczne prelekcje, turnieje, konkursy i zabawy. Wieczorem przewidywane jest tradycyjne ognisko integracyjne dla wszystkich zlotowiczów, którzy bawią się przy kolejnych atrakcjach przygotowanych zarówno przez nich samych, jak i organizatorów. 

Miejsce Zlotu

Arda 2016 odbędzie się w Krzeczkowie koło Świebodzina, a dokładnie w harcerskiej bazie obozowej. Baza Hufca ZHP Wrocław położona jest nad jeziorem Niesłysz. Miejsce wyposażone jest w kąpielsko oraz pełen węzeł sanitarny.

Miejsce na mapie
Harcerska Baza Obozowana w Krzeczkowie

Dojazd

Sposób dojazdu zostanie podany na początku lipca.

Cena

Koszt Zlotu to 50PLN
Cena za pojedynczy dzień to 12 PLN.

Kwota za pobyt płatna na miejscu, przy rejestracji.

 

Ważne dokumenty

Regulamin zlotu

Zgoda opiekuna

Formularz rejestracyjny