Ta strona używa cookie. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony i część z nich mogła już zostać stworzona. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zlot Arda

Najważniejsze informacje
Krzeczków k/ Świebodzina

Zapisy na zlot.

Możecie się już zapisywać na zlot.

W tym momencie istnieją dwa sposoby:
1. Klikacie przycisk na górze naszego fp (https://www.facebook.com/zlot.arda/?fref=nf) i wypełniacie ankietę.
lub
2. Wysyłacie na adres: rejestracja.arda2016@gmail.com
- imię i nazwisko
- imię zlotowe lub nick
- data urodzenia
- miejsce zamieszkania
- czas pobytu na zlocie
- wybrane plemię (Gondor, Rohan, Dunedainowie, Kransoludowie, Hobbici, Elfowie, Siły Ciemności - Orkowie)*
- od kiedy jesteście ze zlotem Arda

PROSIMY, ŻEBY CHWILOWO !NIE! REJESTROWAĆ SIĘ PRZEZ STRONĘ ZLOTU.

*Jeśli nie macie wybranego plemienia -> pamiętajcie, że musicie zgłosić się uprzednio do przewodnika plemienia, by skonsultować z nim potencjalne przyjęcie, bądź zdecydować się przyjechać jako osoba z plemienia "miejscowi".
Zapraszamy do lektury -> http://arda.org.pl/news/plemiona-opisy-i-zasady-przyjec/

Ardowe koszulki.

Dobre wieści! 
Nasza utalentowana graficzka Vilien zaprojektowała nam po raz kolejny grafikę na koszulki zlotowe. Jeśli chcecie jedną z dwóch dostępnych kolorów - piszcie na mail: lindalinquen@arda.org.pl
- imię i nazwisko/imię zlotowe
- liczbę sztuk
- rozmiar koszulki
- kolor koszulki
(np. Stefan Burczymucha, 2 sztuki: damska M niebieska, męska L czarna).
Koszt jednej koszulki to 16 zł.
Zapłata i odbiór tylko przy akredytacji na zlocie

Koszulki można zobaczyć tutaj -> https://www.facebook.com/zlot.arda/photos/pcb.10157175104590531/10157175093505531/?type=3&theater

https://www.facebook.com/zlot.arda/photos/pcb.10157175104590531/10157175095960531/?type=3&theater

Wstępy fabularne.

Pierwsze kruki ze wstępami fabularnymi dla plemion zostały już wysłane. Jeśli są wśród Was ci, którzy chcą wybrać się na nasz zlot, ale jeszcze nie wiedzą do jakiego plemienia będą należeć , wiedzcie, że istnieją dla Was dwie możliwości.
Pierwsza - zapoznajcie się ze szczegółowymi opisami plemion i skontaktujcie się z przewodnikiem wybranego plemienia w sprawie rekrutacji. Zapraszamy tutaj -> http://arda.org.pl/news/plemiona-opisy-i-zasady-przyjec/ (pod każdym opisem plemienia znajduje się kontakt do jego przewodnika).
Druga opcja - podczas zlotu będzie istniało ugrupowanie ludzi bezplemiennych. Nie oznacza to, że ominie Was zabawa! Podczas gry zostanie wyznaczony tymczasowy przywódca grupy i to on będzie odpowiedzialny za odbieranie i przydzielanie reszcie zadań.

Do zlotu pozostały już tylko 52 dni :)

Chainmaille Numendila.

Dziś o naszym drugim sponsorze - Pracowni Numendila (https://www.facebook.com/chainmaillenumendila/?fref=ts).

Numendil jest człowiekiem o niesamowitej wyobraźni, którą w przekuwa we wspaniałe dzieła, a jego zręczne dłonie potrafią wyczarować niesamowicie piękne rzeczy - od ręcznie szytych i haftowanych sakiewek do skomplikowanej biżuterii kolczej.
Cieszymy się, ponieważ Numendil zaoferował nam komplet biżuterii w nagrodę dla tego, kto wygra konkurs wiedzy o twórczości Tolkiena.
Zaglądajcie i lajkujcie jego fp, żeby móc ocenić tę wartościowe dzieła własnym okiem.

Inne zloty

Dziś również o zlotach, na które (poza naszym) warto się wybrać :)

Zaczniemy od naszego bratniego - Zlotu Ennorath. Jeśli macie czas 28 VII - 1 VIII i chcecie zobaczyć jak wygląda zabawa w zacnym gronie, wpadajcie na Ennorath! Część naszych zlotowiczy jest nierozerwalnie złączona z oboma zlotami, dzięki czemu poznacie wielu fantastycznych ludzi, z którymi będziecie świetnie spędzać czas. Jednak wyjątkowość Ennorath polega przede wszystkim na atmosferze, w której każdy może poczuć się swobodnie i odnaleźć swoje miejsce.
Po więcej informacji zajrzyjcie tutaj -> http://ennorath.pl/zlot-enn…/ennorath-2016/wazne-informacje/

Drugą imprezą, na którą warto się wybrać jest Fornost. Choć częściowo w czasie pokrywa się z Ennorath (30 VII - 7 VIII) wiemy, że można pogodzić oba wyjazdy bez szkody dla dobrej zabawy.
Organizatorzy Fornostu mają specjalną zniżkę dla naszych zlotowiczy - dla każdego, kto zgłosi się jako Ardowicz, a nie był wcześniej na Fornoście - po podaniu hasła "Witamy elfów i orków", przy akredytacji otrzyma zwrot 30% ceny zlotu. Dodatkowo, jeśli zgłosicie do końca czerwca swój punkt programu, zniżka wzrośnie o kolejne 5%.
Sprawdźcie wszystko na ich stronie -> http://fornost.pl/

Trzeci, choć bynajmniej nie gorszy niż inne - Tolk-Folk. 11-17 VII odbędzie się jedna z najstarszych imprez tolkienowskich w Polsce. Atrakcji mają tam tak dużo, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Zaglądajcie na ich stronę, bo wielkimi krokami zbliża się ich XVIII edycja! -> http://tolk-folk.pl/

A tymczasem, do Ardy pozostało już tylko 60 dni!